TÜMSİAD Üyeleri Tanışma Toplantısında Bir Araya Geldi

26 Mar 2022


TÜMSİAD üyeleri, bölge üyelerinin tanışması ve tanıtılması amacı ile Manisa'da bir araya geldi. İzmir Koordinatör Şubesi'nin koordinasyonunda düzenlenen programa  TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, Bölge Şube Başkanları, İl Temsilcileri ve üyeleri katıldı.

Özellikle pandemi şartlarının toplantılara elverişli duruma gelmesi ile beraber TÜMSİAD; saha faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Üyeler düzenlenen programda birbiri ile tanışırken, birlikte yapılablecekleri ticari faaliyetlerler hakkında da fikir alışverişinde bulundular.

Programın ticari potansiyele olan katıkısının altını çizen Başkan Yaşar Doğan: "Birliklikte ve istaşerede bereket ve hayır vardır. Kadim değerlerimizden aldığımız bu şiarla faaliyetlerimize yön veriyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde, şartlar elverdiğince bu tür programalara ağırlı vererek daha çok bir araya gelmek ve işbirliklerimizi güçlendirmek istiyoruz." dedi.

Programın ardında bölgede bulunan üyelerimizin işletmelerinde incelemelerde bulunan Başkan Doğan, firmaların yaptıkları ticari faaliyetleri hakkında bilgi alarak temaslarını sürdürdü.
Benzer Haberler
TÜMSİAD EKONOMİ DERGİSİ YAYINDA