Genel Merkezimizin Konya, Kayseri ve Ankara Şubesi Ziyaretleri

16 Ağu 2022


Genel Başkanımız Yaşar Doğan, beraberindeki heyetle birlikte Konya, Kayseri ve Ankara Bölge Koordinatör Şubelerimizi ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Yaşar Doğan, Genel Sekreterimizi Dr. Osman Kapıcıoğlu, Genel Başkan Yardımcımız Soner Biber ile birlikte Şubelerimizi ziyaret ederek, hem Şube Yönetim Kurulları hem de üyelerimiz ile biraraya geldiler.

Yapılan ziyaretlerde resmi erkan ile de buluşan heyet bu ziyaretlerde; Konya Valisi Sayın Vahdettin ÖZKAN, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Kılıç'ın yanısıra, Konya Ticaret Odası, Kayseri Ticaret Odası, Konya Organize Sanayi Bölgesi Başkanları ve TV 42, Kon TV Haber Genel Yayın Yönetmenleri ile biraya gelinerek, güncel meseleler, ticaret ve ekonomi üzerine istişarede bulunuldu.

TÜMSİAD üyesi firmalar ile bir araya gelinerek firmaların yapmış olduğu üretim, ticaret ile birlikte sektörleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Bu kapsamda Emin Şekerleme, Konyalılar Yüzey İşlem, Şimşek Kutu Harf Sistemleri, Ertekpa A.Ş, firmaları ziyaret edildi.
Benzer Haberler
TÜMSİAD EKONOMİ DERGİSİ YAYINDA