Genel Başkan Mesajı

Değerli Ziyaretçimiz;


Kurumsal web sitemize hoş geldiniz.

TÜMSİAD olarak, kurulduğumuzdan bu yana ülkemiz ekonomisinin temel yapıtaşı ve lokomotifi olan KOBİ’lerimizin ticari ve vizyoner gelişimine hizmet etmek, değişen dünya şartlarına uyum sağlama kabiliyeti kazanmalarına ve geleceğin dünyasında rekabetçi kalabilmelerine katkıda bulunmak üzere çalışmalar yürütmekteyiz.

Kadim medeniyetimizden miras olarak aldığımız değerlerimizle dürüstlüğü, erdemi ve ahlaklı ticareti şiar edinmiş, hakkı gözeten ve adaletle muamele eden iş insanları kuşağı oluşturmak ve faizsiz finans sistemi uygulamalarının yaygınlaşmasını sağlamak için ilk günkü azim ve heyecanımızla faaliyetlerimize yön vermekteyiz.

Son dönemde ise güncel teknolojik gelişmeleri ve bu gelişmelerin sunduğu imkanları değerlendirerek faaliyetlerimizi dijital mecralara taşımaya başlamış bulunmaktayız. Üyelerimizin kullanımına açtığımız Üye Portalımızın yanı sıra geniş kitlelerin de ürettiğimiz bilgiden istifade edebilmesi için 15 yıldır yayın hayatında olan TÜMSİAD Ekonomi Dergisi’ni dijitalleştirerek herkesin mobil cihazına indirerek okuyabileceği hale getirdik. Yine seminer, konferans ve eğitim faaliyetlerimizi YouTube kanalımız üzerinden herkesin izleyebilmesini sağladık.

Bu vesile ile web sitemizde geçireceğiniz sürenin faydalı olacağı temennisi ile sizleri herkese açık olan dergi uygulamamızı ve YouTube kanalımızı takip etmeye davet ediyorum.

 

Saygılarımla

Yaşar DOĞAN
Genel Başkan 

TÜMSİAD EKONOMİ DERGİSİ YAYINDA