Bölge Koordinatör Şube Başkanları

İnan YÜREK
Ankara Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

M. Kemal ŞERBETÇİOĞLU
Bursa Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, 1969 yılında Yozgat'ta doğmuştur. Öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır.

24. Dönem Bursa Milletvekilliği de yapmış olup, serbest avukatlık yapmaktadır.

Şerbetçioğlu, 2018 yılından itibaren Bursa Koordinatör Şubesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Hüseyin OĞULMUŞ
Diyarbakır Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Hüseyin Oğulmuş, 1961 yılında Diyarbakır’da doğmuş, tahsilini de burada tamamlamıştır.

Oğulmuş, 2011 yılından beri Diyarbakır Bölge Koordinatör Şube Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Kudret ATMACA
Denizli Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Ahmet KIRMIZIOĞLU
Gaziantep Koordnatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Ahmet Kırmızıoğlu, 1973 yılında Gaziantep’te doğmuştur. İlk, orta ve lise tahsilini Gaziantep’te tamamlamıştır. İşletme fakültesinde öğrenimine devam etmektedir.

1989 yılından 2007 yılına kadar tekstil sektöründe toptan triko ipliği ticareti bununla birlikte 1996-2015 yılları arasında inşaat sektöründe müteahhitlik yapmıştır. 2017 yılından beri plastik sektöründe geri dönüşüm pet şişe üzerine çalışmaktadır.

2010 yılından itibaren TÜMSİAD’da üç şube başkanı ile beraber başkan yardımcılığı görevini yürütmüştür. 2022 yılından itibaren Gaziantep Koordinatör Şube Başkanlığı görevine devam etmektedir.

Ibrahim GÖZÜTOK
Erzurum Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

İbrahim Gözütok, 1970 yılında Erzurum’da doğmuştur. Öğrenimini Erzurum Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamıştır.

1987 yılından itibaren sanayi sektöründe imalat üzerine klima santralleri, doğalgaz baca boruları, modüler su deposu, güneş kolektörleri ve enerji sistemleri ürün pazarında imalat, ithalat, ihracat yapan Gözütok dış ticaret de yapmaktadır.

2005 yılından itibaren TÜMSİAD’ın çeşitli kademelerinde görev alan Gözütok, 2019 yılından itibaren Erzurum Koordinatör Şubesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Erkan ÇORUK
İzmir Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Erkan Çoruk, 1975 yılında Uşak'ta doğmuştur. Öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır.

Uşak-Ulubey ve İzmir de çeşitli sektörlerde (ithalat ve ihracat) ticari faaliyetlerine devam etmektedir. 1998 yılından itibaren Uşak ve İzmir Semerkand Vakfı kademelerinde görev almıştır.

2016 yılından itibaren İzmir Koordinatör Şubesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Osman ATICI
Kayseri Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Osman ATICI 1987 yılında Kayseri’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de, tamamlamış. Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2011 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu Adal Grup bünyesinde proje ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

2017 yılından itibaren TÜMSİAD’ın çeşitli kademelerinde yer alan ATICI, 2021 yılından itibaren Kayseri Koordinatör Şubesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Yunus PEHLEVAN
Kocaeli Şube Başkanı

HAKKINDA

Yunus PEHLEVAN 1973 yılında Hendek’te doğmuştur. İlk, orta eğitimini Hendekte, Lise Eğitimini İstanbul Kabataş Lisesinde tamamlamış. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2013 yılına kadar Assan Hanil ve Cem Bialetti firmalarında yönetici olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren kurucusu olduğu ortağı olduğu Moysan Makine ve Teknomekanik bünyesinde Züccaciye, Bakalit Plastik Kulp ve Teflon kaplama sektöründe hizmet vermektedir.

2015 yılından itibaren TÜMSİAD’ın çeşitli kademelerinde yer alan PEHLEVAN , 2022 yılından itibaren Kocaeli Koordinatör Şubesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Ahmet SERÇE
Konya Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Ahmet Serçe, 1979 yılında Konya'da doğmuştur. Lisans öğrenimini Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde 2004 yılında, Yüksek Lisansını ise 2006 yılında tamamlamıştır.

2004 yılından 2015 yılına kadar İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren özel firmalarda teknik personel ve yönetici pozisyonlarında görev yapmıştır.

Şu an Yönetim Kurulu başkanlığını yaptığı Serbeyyapı firmasını 2015 yılında kurarak İnşaat Sektöründe proje, teknik danışmanlık, müteahhitlik ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

TÜMSİAD’ın çeşitli kademelerinde görev alan Serçe, 2019 yılından itibaren Konya Koordinatör Şubesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Rıza BORA
Sakarya Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Rıza Bora, 1975 yılında Sakarya’da doğmuştur. Öğrenimini yine Sakarya'da tamamlamıştır.

Aile şirketlerinde 1995 - 2000 yılları arasında yönetici olarak bulundu. 2001 - 2018 yılları arasında Hollanda'da inşaat sektöründe faaliyet gösterdi. 2018 yılından itibaren Türkiye'de inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

2018 yılından itibaren TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Bora, 2021 yılında Sakarya Bölge Koordinatör Şube Başkanlığına seçilmiştir.

Adem AKSOY
Samsun Koordinatör Şube Başkanı

HAKKINDA

Adem Aksoy, 1974 yılında Samsun'da doğmuştur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Samsun’da tamamlamış, 1997 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

1998 yılında Samsun Barosuna bağlı olarak Avukatlık Stajını yapmıştır.
2001 yılından itibaren kurucusu olduğu AKŞ Hukuk/Arabuluculuk firmasında Samsun Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık faaliyetini yürütmektedir.

2010 yılından itibaren TÜMSİAD’ın çeşitli kademelerinde görev alan Aksoy, 2016 yılından itibaren Samsun Koordinatör Şubesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

TÜMSİAD EKONOMİ DERGİSİ YAYINDA