English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-02-25

ASKON’dan TÜMSİAD’a Ziyaret

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca ve beraberindeki Yönetim Kurulu Heyeti TÜMSİAD’ın 4. Levent’teki Genel Merkezinde, Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Türkiye’deki iş adamları derneklerinin birlikte hareket etmelerinin sağlayacağı katkılardan ve ortak çalışma alanlarının genişletilmesinden bahsedilirken, TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Doğan’’ Ülke hedeflerimizin 2023 vizyonuna ulaşabilmesi için her iş adamı derneğimizin gücünü efektif kullanması gereklidir. Bütün iş adamları derneklerinin birlikte çalışmasıyla ekonomik hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır.’’ dedi.  Derneklerin üyelerine sağladığı katkıların dernekler arasında da sağlanması gerektiğini belirten Sayın Doğan mütedeyyin insanların yeni kurulan STK’lara da destek olmaları gerektiğini vurguladı.

   İki dernek arasında planlanan ortak projelerin ülkeye sağlayacağı katma değerin önemine vurgu yapan ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ise ‘’ Bizim gibi STK’lar iş birlikleriyle ülke ekonomisini kartopu gibi büyütmelidir. Hem ülkemize katma değer sağlamak hem de iş adamlarımızın bulunduğu camiaya katma değer sağlamak en önemli amacımız olmalıdır’’ dedi.

   Ziyaret sonunda ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ve Yönetim Kurulu; Yaşar Doğan’a ziyaretleri anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.