English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2017-11-27

TÜMSİAD Marmara Bölge Toplantısı TÜMSİAD Kocaeli şubede yapıldı.

Tüm Sanayici ve işadamları derneği ( TÜMSİAD ) Marmara  Bölgesindeki şube Başkanlarının Katıldığı Bölge Toplantısı Kocaeli Şube  Ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya TÜMSİD Genel Başkan Yardımcısı Servet Samsama,  Marmara Bölgesinden Sorumlu Genel Merkez yönetim kurulu üyesi  Marmara Bölge Başkanı Erdoğan YILMAZ  TÜMSİAD Kocaeli şube Başkanı Abdulkadir YILMAZ  Bursa Şube Başkanı Osman ARSLAN, Sakarya Şube Başkanı  Ahmet ÖLMEZ Gebze  Şube Başkanı Ensar KORKMAZ  Genel Sekreter Yrd. Bölge Başkanlar Kurul Raportörü Abdulkadir Çelik katıldı.

 

TÜMSİAD ‘ın Bölgesel Faaliyetleri ve Bölgesel Ekonomik Kalkınmaya yapılabilecek katkıların istişare edildiği toplantıda işadamları arasında bölgesel iletişimin artırılması ve ticaretin artırılmasına yönelik çözüm önerileri sunuldu. 2018 yılında Marmara Bölgesinde yapılacak Bölgesel Faaliyet  planı tamamlandı.

 

Marmara Bölge Başkanı Erdoğan YILMAZ  Derneğimizin Ana kuruluş gayelerinden olan bölgesel kalkınma ve ticaretin artırılmasına katkı sağlamak üzere bir araya geldik , Bölge şubeleri olarak Sektörel buluşma toplantıları Bölgesel fuar ve çalıştaylar düzenlenmesi değerlendirildi  Yeni ekonomik gelişmeler ışığında Bölgesel ekonomik göstergeler değerlendirildi.