English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2017-08-28

TÜMSİAD İç Anadolu Bölge Toplantısı Yozgat’ta Yapıldı.

 
 
    TÜMSİAD İç Anadolu Bölge Şubeleri Başkanları Toplantısı Yozgat Ev sahipliğinde 26 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirildi.
 
    Toplantıya İç Anadolu Bölgesinden Sorumlu Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bölge Başkanı Recep Yeşilyurt, TÜMSİAD Yozgat Şube Başkanı Ali Çatar Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, Ankara Şube Başkanı Abbas Demirbaş, Sivas Şube Başkanı Fatih Şener, Konya Şube Başkanı Berdan Aktan ve Bölge Başkanlar Kurul Raportörü Abdulkadir Çelik katıldı.
TÜMSİAD‘ın bölgesel faaliyetleri ve bölgesel ekonomik Kalkınmaya yapılabilecek katkıların irdelendiği toplantıda işadamları arasında bölgesel iletişimin artırılması ve ticaretin artırılmasına yönelik çözüm önerileri konuşuldu. 
 
    Bölge Başkanı Recep Yeşilyurt, “Derneğimizin ana kuruluş gayelerinden olan bölgesel kalkınma ve ticaretin artırılmasına katkı sağlamak üzere bir araya geldik, bölge şubeleri olarak sektörel buluşma toplantıları, bölgesel fuar ve çalıştaylar düzenlenmesine önem veriyoruz.” dedi.