English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2017-12-23

TÜMSİAD Gençlik Konseyi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

                TÜMSİAD Gençlik Konseyi'nin 2017 faaliyetlerinin değerlendirildiği ve 2018 yılı çalışma takviminin istişare edildiği toplantıya TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, TÜMSİAD Genel Merkez Gençlik Konseyi Başkanı Fatih Çıtak, TÜMSİAD İstanbul Gençlik Konseyi Başkanı Özer Akıncı ve Gençlik Konseyi üyeleri katıldı.

 

                Toplantıda İstanbul Gençlik Konseyi Başkanı Özer Akıncı, geçmiş faaliyetlerin ele alındığı ve 2018 yılı Konsey çalışmalarını kapsayan sunumu gerçekleştirdi.

 

                Sunumun ardından konuşan Başkan Yaşar Doğan ''Genç TÜMSİAD; bizim sadece geleceğimizde değil, yaptıkları çalışmalarla bu günümüzde de var.  Hem konseyin özelinde hem de TÜMSİAD çatısı altında yapacağımız gelecek dönem faaliyetlerde büyük sorumluluk üstleniyor. Konsey Başkanı Fatih Çıtak kardeşimizin vizyonuyla, genç kardeşlerimizin enerjisiyle; Genç TÜMSİAD’ın ülke iş dünyasına fayda üretmeye devam edeceğine inanıyorum." dedi.

 

                Gençlik Konseyinin 2018 planlamasının hazır olduğunu söyleyen TÜMSİAD Genel Merkez Gençlik Konseyi Başkanı Fatih Çıtak, “2018 yılının bizler için uyku uyumadan daha fazla çalışarak geçmesi gerekiyor. TÜMSİAD ülke ekonomisine fayda ürettiği sürece Genç TÜMSİAD olarak biz gençlerin daha fazla çalışarak bu faydayı artırması gerekli. Sunuda 2017 yılı analizlerimiz dâhilinde 2018 beklentilerimizi inceledik. Bu beklentiler dâhilinde de planlamamızı yaptık. İnşallah Genel Başkanımız Yaşar Doğan’ın destekleri ile gençlerimiz birçok faaliyette başarılı adımlar atacaktır.” dedi.