English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-02-27

Başkan Yaşar DOĞAN ve Yönetim Kurulu; ASKON Başkanı Hasan Ali Cesur’u Ziyaret Etti

   Genel Başkan Yaşar Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Eyüp Topal, Murat Gürbüz ve  Genel Sekreter  M. Osman Kapıcıoğlu; Anadolu Aslanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Hasan Ali Cesur’u ziyaret etti.

   Ziyarette Türkiye’deki iş adamları derneklerinin birlikte hareket etmelerinin sağlayacağı katkılardan ve ortak çalışma alanlarının genişletilmesinden bahsedilirken, TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Doğan “Ülke hedeflerimizin 2023 vizyonuna ulaşabilmesi için her iş adamı derneğimizin gücünü efektif kullanması gereklidir. Bütün iş adamları derneklerinin birlikte çalışmasıyla ekonomik hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır.’’ dedi.  Derneklerin üyelerine sağladığı katkıların dernekler arasında da sağlanması gerektiğini belirten Sayın Doğan mütedeyyin insanların yeni kurulan STK’lara da destek olmaları gerektiğini vurguladı.

   İki dernek arasında planlanacak ortak projelerin ülkeye sağlayacağı katma değerin önemine vurgu yapan ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur ise ‘’ Bizim gibi iş dünyasını temsil eden STK’ların yapacağı iş birlikleriyle ülke ekonomisi daha fazla büyüyecektir. Hem ülkemize katma değer sağlamak hem de iş adamlarımızın bulunduğu camiaya katma değer sağlamak en önemli amacımız olmalıdır’’ dedi.

   Ziyaret sonunda Bakan Doğan ve ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur günün anısına iki derneğin kurumsal logolarının bulunduğu hediyeleri takdim ederken; Başkan Doğan,  Mostar Yayınları kitap setini hediye etti.