English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-08-01

Başkan Doğan, Van Ticaret ve Sanayi Odası’nı Ağırladı

Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva ve beraberindeki Yönetim Kurulu Heyeti TÜMSİAD’ın 4. Levent’teki Genel Merkezinde, Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Toplantı’da TÜMSİAD’ın Van Şubesi vasıtasıyla bölgede gerçekleştirdiği çalışmalardan ve iş insanlarımızın yatırımlarından bahseden Genel Başkan Yaşar Doğan “Van Ticaret ve Sanayi Odası’nın istihdam ve yatırım imkânlarıyla gıdadan bilişime, sağlıktan inşaat sektörüne kadar bölgede ciddi çalışmalar yapması bölgeyi ekonomik ve sosyal anlamda kalkındırmaktadır. ’Bizlerde TÜMSİAD olarak iş adamlarımızın Türkiye’nin her bölgesindeki istihdam, üretim ve yatırım olanaklarını geliştirmek için ticaret ve sanayi odaları ile birlikte faaliyetlerde bulunuyoruz.” dedi.

İki dernek arasında planlanan ortak projelerin ülkeye sağlayacağı katma değerin önemine vurgu yapan Van Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Necdet Takva ise ‘’ Bizim gibi iş dünyası STK’ları iş birlikleriyle ülke ekonomisini ülkenin her noktasında istenen seviyelere ulaştırmak için kilit rol oynamaktadır. Hem ülkemize katma değer sağlamak hem de iş adamlarımızın bulunduğu camiaya katma değer sağlamak en önemli amacımız olmalıdır’’ dedi.

Ziyaret sonunda Van Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Necdet Takva ve Yönetim Kurulu; Başkan Yaşar Doğan’a ziyaretleri anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.